Rośniemy - mocniej, wyżej, dla Was!

Weszliśmy w kolejną fazę budowy inwestycji przy Dąbrowskiego 58. Za nami wykonanie ścian szczelinowych, wykopu oraz położenie fundamentów pod częściami B i C budynku.
To jedne z ważniejszych etapów budowy. Przy gęstej zabudowie miejskiej nie mogliśmy postawić na tradycyjne fundamenty. Aby zabezpieczyć stateczność ścian, wybraliśmy technologię szczelinową. Dzięki niej, roboty ziemne prowadzone są w sposób bezpieczny, ograniczając wpływ na otaczające budynki.
O kolejnych etapach budowy poinformujemy Państwa wkrótce.

10.11.2021

Trójpole wyróżnione w konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro

Zaprojektowany przez współpracujące z nami od lat prestiżowe biuro Ultra Architects kameralny kompleks 2 budynków zdobył jedno z dwóch wyróżnień, a więc znalazł się w najlepszej trójce. Jury doceniło "potencjał synergii architektury i natury" i określiło naszą inwestycję "projektem , który w modelowy sposób pokazuje, jak kształtować formę niedrogich, utylitarnych osiedli mieszkaniowych, tworząc dobre i estetyczne środowiska do życia".

28.10.2021

Trójpole nominowane w 2. edycji prestiżowej Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego

Nasza inwestycja została nominowana w kategorii: budynek mieszkalny wielorodzinny. Organizatorami nagrody są: Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Poznań oraz Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP. Powstały z inicjatywy poznańskiego środowiska architektonicznego konkurs ma na celu kształtowanie świadomości estetycznej w zakresie tworzenia architektury oraz rozwijanie rozumienia cech tożsamości i zrównoważonego środowiska zabudowy. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze wysiłki i wizja miasta zostały docenione.

28.10.2021

DRZWI OTWARTE NA TRÓJPOLU

Zapraszamy 8 maja na Drzwi Otwarte! Opowiemy o tej wyjątkowej inwestycji i pokażemy ostatnie mieszkania... z rabatem do 20.000 złotych. Taka okazja może się nie powtórzyć :)

04.05.2021

Wesołych Świąt

Świąt w duchu odpoczynku i bliskości, w otoczeniu najbliższych i rozkwitającej zieleni życzy załoga Masterm :)

02.04.2021

Masterm – Generalny Wykonawca ST_ART Piątkowo

Na placu budowy ST_ART Piątkowo, gdzie pełnimy funkcję Generalnego Wykonawcy, koordynując pracę ponad 120 pracowników różnych branż, zakończyliśmy właśnie prace konstrukcyjne. Po kilku miesiącach ciężkiej i odpowiedzialnej pracy imponująca, bo składająca się z aż 15 pięter i dwupoziomej hali garażowej inwestycja osiagnęła wreszcie stan surowy! Tę wielką chwilę Inwestor przypieczętował w tradycyjny sposób, wieszając okazałą wiechę. Mamy nadzieję, że szczęście, które sprzyjało naszej pracy, będzie sprzyjać także przyszłym mieszkańcom. A my czekamy na kolejne wyzwania!

24.02.2020

Moc roślin i ogrody na dachu niczym w zachodnich metropoliach

O naszym zielonym osiedlu na Trójpolu przeczytacie też na @epoznan.pl. W artykule najważniejsze walory oraz piękne aranżacje inwestycji:

Osiedle Trójpole - moc roślin i ogrody na dachu niczym w zachodnich metropoliach (epoznan.pl)

19.02.2021

Poznaj Green Square - naszą nową inwestycję w Świnoujściu!

Green Square to bezpieczny i kameralny kompleks 48 przestronnych mieszkań. Położony jest w idealnej odległości od plaży - na tyle blisko, by dotrzeć tu w ciągu krótkiego spaceru, a zarazem odpocząć od nadmorskiego zgiełku. To idealne miejsce dla rodzin oraz dobrze rokująca inwestycja biznesowa. Zobacz więcej na stronie: www.greensquare.masterm.pl

28.01.2021

Świąteczna organizacja pracy

W Wigilię nasze biuro jest nieczynne - w końcu wigilijne pyszności same się nie zrobią, a stół sam nie nakryje ;) Jeśli jednak potrzebujecie z nami porozmawiać, śmiało dzwońcie lub piszcie e-maila :)
Udanego świętowania, odpoczynku... i do zobaczenia po Świętach!

22.12.2020

Evergreen365 w "Księdze przestrzeni"

Balkonowe i ogrodowe szklarnie mieszkań budynku Evergreen365 od Masterm w "Księdze przestrzeni",
a konkretnie - w odcinku poświęconym "zielonym numerom", czyli przykładom architektury ekologicznej, przyjaznej środowisku, odpowiadającej na wyzwania, jakie stawia nam kryzys klimatyczny. Obejrzyjcie!

09.12.2020

Zapraszamy do Naszego biura

Macie pytania związane z naszymi inwestycjami? Zajrzyjcie do naszego biura na Piątkowskiej 163.

Z łatwością je znajdziecie!

23.11.2020

Film Trójpole

Zachęcamy do obejrzenia filmu naszej inwestycji Trójpole.

17.11.2020

Na Fabrycznej nominowane do nagrody im. Jana Baptysty Quadro!

Nowoczesna kamienica Fabryczna 14 otrzymała nominację do architektonicznej nagrody im. Jana Baptysty Quadro! Trzymajmy kciuki!

21.10.2020

SOKOŁA 1 OD MASTERM W ŚCISŁYM FINALE PRESTIŻOWEJ NAGRODY SARP 2020!

Stowarzyszenie Architektów Rzeczpospolitej Polskiej przyznaje Nagrodę Roku SARP najlepszym polskim budynkom już od 1966. W tym roku do ścisłego finału dostała się jedna z inwestycji Masterm - nowoczesny, pełen zieleni i słońca budynek przy ulicy Sokoła 1. Został on zaprojektowany przez prestiżowe i utytułowane biuro architektoniczne Ultra Architects z Poznania. Można więc powiedzieć, że nominacja i obecność w finale nagrody SARP to na wskroś poznański sukces. Ostatecznego zwycięzcę i laureata nagrody poznamy jeszcze w październiku.

05.10.2020

Drzwi Otwarte na Trójpolu

Już w tę sobotę - 3 października - Drzwi Otwarte na Trójpolu :)
Jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce na ziemi - wpadnij to sprawdzić!
Czekamy od 10:00 do 14:00 pod numerem 26 :)

03.10.2020

Masterm na targach MTP

Chcesz porozmawiać o swoim wymarzonym mieszkaniu?
Odwiedź stoisko A6 podczas @Targi Mieszkaniowe - 26 i 27 września na @mtp.
Chętnie opowiemy nie tylko o pełnym zieleni Trójpolu z ogrodami na dachu, lecz także o naszych nowych inwestycjach!

26.09.2020

Trójpole - jeszcze więcej zieleni i stylowych elementów wykończenia

Inwestycja na poznańskim Trójpolu - zgodnie z zapowiedzią - zazielenia się coraz mocniej!
Na tarasy, balkony, a nawet dachy trafiają coraz to nowe rośliny. Zobaczcie, jak pięknie się prezentują! Jednocześnie dopieszczamy także części wspólne i okolice budynku, by mogły cieszyć oko nowych mieszkańców. Zbliża się koniec wyjątkowej przygody i budowy prawdopodobnie najbardziej zielonej inwestycji w Poznaniu. Breloczki do kluczy już na Was czekają!

21.07.2020

Trójpole - jeszcze więcej zieleni i stylowych elementów wykończenia

Inwestycja na poznańskim Trójpolu - zgodnie z zapowiedzią - zazielenia się coraz mocniej!
Na tarasy, balkony, a nawet dachy trafiają coraz to nowe rośliny. Zobaczcie, jak pięknie się prezentują! Jednocześnie dopieszczamy także części wspólne i okolice budynku, by mogły cieszyć oko nowych mieszkańców. Zbliża się koniec wyjątkowej przygody i budowy prawdopodobnie najbardziej zielonej inwestycji w Poznaniu. Breloczki do kluczy już na Was czekają!

05.05.2020

Evergreen365 docenione w prestiżowym konkursie!

Jedna z naszych inwestycji, Evergreen365, została wyróżniona w tegorocznym konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro. Jury doceniło świetną, modernistyczną architekturę naszego budynku oraz to, jak doskonale wpisuje się w swoją okolicę. Inwestycję projektowała pracownia architektoniczna Insomia.
Jesteśmy dumni i zmotywowani do dalszej pracy!

Nasi współpracownicy z prestiżowym wyróżnieniem!

Nagrodę Baptysty Quadro dla najlepszego budynku w Poznaniu w roku 2016 za biurowiec Za Bramką otrzymało biuro Ultra Architects. Jest nam tym bardziej miło, gdyż poznańscy architekci zaprojektowali również nasze inwestycje Sokoła 1 oraz Na Fabrycznej, które są właśnie na etapie budowy.

Jak pracować, to z najlepszymi.

link

10.11.2017

Projektanci Ultra Architects

Projektanci Ultra Architects, z którymi współpracujemy, trafili do finału
prestiżowego konkursu World Architecture Festival 2017. Projekt siedziba
Wiadomości Wrzesińskich już wkrótce stanie do walki w kategorii Office -
Completed Buildings

Sokoła na targach MTP

W dniach 15 i 16 października 2016, gościliśmy na Targach Mieszkań i Domów zorganizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Jak co roku czas upłynął nam na przesympatycznych i konkretnych rozmowach, obserwacji oferty mieszkaniowej branży i nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wreszcie oficjalnie zaprezentować naszą najnowszą inwestycję - Sokoła 1 - nowoczesny kompleks słonecznych mieszkań w świetnej lokalizacji.

16.10.2016

MASTERM W GRONIE EKSPERTÓW DEBATY O PROGRAMIE MDM

Pod koniec listopada w poznańskiej siedzibie "Wyborczej" odbyła się debata na temat działającego od ponad półtora roku, a niedawno gruntownie zmodyfikowanego programu rządowych dopłat "Mieszkanie dla młodych". Jak przebiegała i co sądzą o programie poznańscy deweloperzy, przeczytajcie sami: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,19113641,mdm-napedza-rynek-ale-deweloperzy-chca-go-poprawic.html

30.11.2015

Konferencja z udziałem Masterm

Miło nam poinformować, że Pan Przemysław Silski, Prezes Grupy Masterm otrzymał zaproszenie do wziącia udziału w konferencji „Dokąd zmierzają polskie miasta - jak wykorzystały 25 lat samorządności? Projekt Pracownia miast 2014-2015”, zorganizowanej w ramach Forum Debaty Publicznej 14 kwietnia 2015. To dla nas ogromne wyróżnienie, świadczące o docenieniu roli naszej firmy na rynku deweloperskim oraz wpływie naszych inwestycji na kształtowanie przestrzeni publicznej.

14.04.2015

NOMINACJA DO NAGRODY JANA BAPTYSTY QUADRO

Dwie nominacje naszych inwestycji do nagrody Jana Baptysty Quadro za najlepszą realizację architektoniczną w Poznaniu.

11.03.2015

DO TRZECH PREZENTÓW SZTUKA!

Wybierając jedno z ostatnich mieszkań na Słowiańskiej mogą Państwo zdecydować, jaki prezent sprawi Państwu największą radość.

04.12.2014

Debata deweloperów i władz miasta

20 maja 2014 w redakcji Gazety Wyborczej odbyła się debata „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu a ład urbanistyczny”.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele najważniejszych firm deweloperskich, wśród nich Masterm Investment reprezentowany przez Przemysława Silskiego, władz miasta Poznania i środowiska poznańskich architektów.
Celem było wspólne ustalenie, w jakim stopniu kształtowanie tkanki miejskiej zależy od prywatnych inwestorów, a także jaki wpływ - w sytuacji braku planów zagospodarowania przestrzennego - mają na to władze samorządowe.
Artykuł podsumowujący spotkanie można przeczytać tutaj.

20.05.2014

SŁOWIAŃSKA W OBIEKTYWIE

Mamy przyjemność zaprezentować Słowiańską NOVĄ w obiektywie Anny Gregorczyk - fotografa i promotora architektury. Prawda, że piękna?

02.01.2014

OSTATNIE MIESZKANIA NA SŁOWIAŃSKIEJ

W budynku przy ul. Słowiańskiej zostały już tylko trzy przestronne mieszkania i atrakcyjny lokal użytkowy na parterze.
To ostatnia szansa, aby nabyć własne M w fantastycznej lokalizacji.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia lokali.

13.11.2013

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Informujemy, że Biuro Sprzedaży Mieszkań zostało przeniesione do budynku przy ul. Słowiańskiej 36A - lokal nr 17, III piętro.

Serdecznie zapraszamy

26.09.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

Z przyjemnością informujemy, że inwestycja Słowiańska NOVA uzyskała decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.

01.08.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA NA UKOŃCZENIU

Generalny zakres prac budowlanych Słowiańskiej NOVEJ został zakończony. Rozpoczynają się prace odbiorowe.
Budynek idealnie wkomponował się w otoczenie, wyróżniając się jednocześnie niebanalną formą i odświeżając krajobraz ulicy Słowiańskiej.

18.07.2013

CORAZ BLIŻEJ ZAKOŃCZENIA BUDOWY SŁOWIAŃSKIEJ NOVY

Prace na zewnątrz i wewnątrz budynku wielkimi krokami zmierzają ku końcowi. Trwają prace związane z drogą dojazdową oraz otoczeniem inwestycji. Zamontowane zostało oświetlenie na klatkach schodowych, balustrady, częściowo osprzęt elektryczny w mieszkaniach.

18.06.2013

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

Podczas Drzwi Otwartych, które odbędą się 8 czerwca 2013 w godzinach 10:00-15:00 chcemy zaprezentować Państwu ostatnie dwanaście mieszkań, które pozostały w ofercie Słowiańskiej NOVEJ oraz pokazać postępy budowy, która wielkimi krokami zbliża się do końca.
Będzie można również skorzystać z porad projektanta wnętrz, który podpowie, jak z pomysłem urządzić wybrane lokum, niezależnie od tego, czy jest to kompaktowe mieszkanie dwupokojowe czy otwarta przestrzeń o powierzchni 90m2.

03.06.2013

POSTĘP BUDOWY

Elewacje szczytowe Słowiańskiej NOVEJ zostały odsłonięte. Wewnątrz budynku trwają zaawansowane prace płytkarskie.

18.04.2013

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

13 kwietnia 2013 w godzinach 10-15 serdecznie zapraszamy na pierwsze Drzwi Otwarte Słowiańskiej NOVEJ
Oprócz zapoznania się z dostępną ofertą mieszkań będą Państwo mogli skorzystać z porad dotyczących finansowania zakupu nieruchomości. Dodatkowo dla odwiedzających przewidujemy vouchery na indywidualną konsultację układu i wyposażenie mieszkania z architektem wnętrz. 
Warto wybrać się w sobotę na Słowiańską 36 i na własne oczy zobaczyć budynek nagrodzony za Najciekawszy Projekt Architektoniczny w Polsce.

08.04.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA W PEŁNEJ ODSŁONIE

Zniknęło rusztowanie zasłaniające bryłę budynku przy ul. Słowiańskiej 36. Elewacja wykonana ze szczególną dbałością o detale pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni.

26.04.2013

POSTĘP BUDOWY

Słowiańska NOVA jest jeszcze zasłonięta rusztowaniem,  ale pomimo niesprzyjającej pogody prace elewacyjne zostaną wykonane do końca kwietnia. 
W mieszkaniach trwają prace wykończeniowe polegające na tynkowaniu i szpachlowaniu ścian oraz sufitów. Na czwartym piętrze nad oknami zamontowano blendy drewniane, podkreślające ich wysokość i naturalny charakter. Na klatkach schodowych trwa układanie płytek.
W budynku zamontowano także windy osobowe, a na wjazdach do hal garażowych wstawiono segmentowe bramy garażowe.

07.04.2013

ZAAWANSOWANE PRACE ZAKOŃCZONE

W mieszkaniach na Słowiańskiej trwają prace malarskie oraz montaż skrzydeł drzwiowych. Na balkonach układane są deski tarasowe, które pięknie prezentują się na dużych powierzchniach. Wykonywane są także wypełnienia balustrad. Wokół budynku rozpoczęły się roboty brukarskie.

15.05.2013

INWESTYCJA NAJCIEKAWSZA ARCHITEKTONICZNIE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że inwestycja Słowiańska NOVA zajęła I miejsce w ogólnopolskim rankingu inwestycji deweloperskich organizowanym przez portal otodom.pl i Bankier.pl w kategorii Najlepszy Projekt Architektoniczny.

25.03.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA OCIEPLANA

Na Słowiańskiej trwają prace związane z ociepleniem budynku, a także tynkowaniem ścian wewnętrznych. Zamontowane okna i zmieniająca się elewacja powodują, że bryła budynku coraz bardziej przypomina tę z wizualizacji.

01.03.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA OSZKLONA

W budynku zostały zamontowane okna - na czwartym piętrze drewniane, na pozostałych piętrach pvc. Trwają także prace związne z ociepleniem elewacji.

11.02.2013

SŁOWIAŃSKA PRACE INSTALACYJNE

Prace na Słowiańskiej 36 przeniosły się do wnętrza budynku. Po wykonaniu ścian działowych w mieszkaniach, końcowi dobiega obecnie rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej i centralnego ogrzewania. Rozpoczął się również montaż stolarki okiennej.

24.01.2013

UKOŃCZENIE KONSTRUKCJI BUDYNKU

Konstrukcja budynku przy ul. Słowiańskiej 36 została ukończona. Z tej okazji na najwyższym elemencie budynku zawisła wiecha, która symbolizuje zakończenie ważnego etapu budowy

20.12.2012

POSTĘP BUDOWY

Na Słowiańskiej można już obserwować końcowy etap prac konstrukcyjnych budynku.

12.12.2012

POSTĘP BUDOWY

Trzecie piętro na Słowiańskiej prawie gotowe.

26.11.2012

POSTĘP BUDOWY

Trwają prace nad drugim piętrem budynku przy ul. Słowiańskiej - w części B rozpoczęliśmy strop nad drugim piętrem, w części A powstają jego ściany.

08.11.2012

MASTERM WŁĄCZA SIĘ W ŻYCIE MIESZKAŃCÓW WINOGRADY

Budując fragment przyszłości, jakim będzie Słowiańska NOVA, pamiętamy także o przeszłości i wspieramy przedsięwzięcie Rady Osiedla Stare Winogrady i Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu "Mieszkańcy Winograd patronami listopadowej lekcji historii". 
Mieszkańcy dzielnicy, w której krajobraz i historię wpisane są najważniejsze wydarzenia z walk o wolność ojczyzny dbają o kultywowanie tradycji i przekazywanie jej młodemu pokoleniu. Służyć tej szczytnej idei będzie inscenizacja historyczna będąca widowiskiem zdarzeń sprzed 94 lat z udziałem Stowarzyszenia ODWACH. Odbędzie się ona w poniedziałek 12 listopada 2012 roku o godz. 11:00 w fosie przy Bramie Polnej na poznańskiej Cytadeli. Zapraszamy do wzięcia udziału.

07.11.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA POSTĘP BUDOWY

Strop parteru został już częściowo wykonany i niebawem rozpoczną się prace nad ścianami pierwszego piętra.

04.10.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Dzięki firmom Inea i Echostar Studio do budynku będzie doprowadzony światłowód, zapewniający dostęp do internetu dla mieszkańców.

04.10.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Stan zerowy na Słowiańskiej prawie ukończony, widać już także ściany parteru. Budynek pnie się w górę w fantastycznym tempie.

28.09.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA OSIEDLE BAJKOWE

W weekend 8-9 września 2012 zapraszamy do hali nr 3 MTP, gdzie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Naszym aktualnym inwestycjom będzie można przyjrzeć się bliżej na stoisku nr H7.

07.09.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Na ukończeniu jest już strop hali garażowej.

29.08.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Na Słowiańskiej fundamenty już wylane. Rośnie hala garażowa.

05.08.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Prace na budowie Słowiańskiej NOVEJ postępują coraz szybciej.

08.07.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Prezentujemy widoki z balkonów i okien na wysokości czwartego piętra naszej inwestycji Słowiańska NOVA.

02.07.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Rozpoczęły się prace budowlane na terenie inwestycji Słowiańska NOVA.

Market  "Słowianin" przeszedł do historii, a w jego miejscu powstanie nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy.

22.06.2012